Вакансії

 

Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголошує конкурс:


 

 

На заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу планування і забудови територій управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво та/або геодезія, та/або геоінформаційні системи); стаж роботи в органах місцевого самоврядування, державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років.  


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та у сфері діяльності архітектури, містобудування й будівництва; вільно володіти державною мовою; вміти працювати  на персональному комп’ютері на рівні впевненого користувача (зокрема мати навички роботи в ArcView, AutoCad, Digital, Adobe Photoshop або Corel Draw).

Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 15.11.2017 р. № 46. Прийом документів здійснюється  з 15 листопада 2017 р. по 15 грудня 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 

  

На заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів та економіки департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (кваліфікація – інженер-будівельник або кошторисник); стаж роботи  кошторисником не менше 2-х років.  


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою, вміти працювати  з програмним забезпеченням по створенню кошторисної документації на персональному комп’ютері.

Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 04.10.2017 р. № 40. Прийом документів здійснюється  з 04 жовтня 2017 р. по 04 листопада 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 

Конкурс відбувся 07.11.2017 р. переможець конкурсу Курилова О.П.

 

 


 

На заміщення тимчасово незайнятої посади головного спеціаліста відділу  ведення Державного реєстру виборців виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною по досягненню нею трирічного віку.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи   на посаді провідного спеціаліста в органах місцевого самоврядування не менше 1-го року чи в інших сферах управління за фахом -  не менше 3-х років.

  

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою, вміти працювати  на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 18.10.2017 р. № 42. Прийом документів здійснюється  з 18 жовтня 2017 р. по 18 листопада 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 

 


 

 

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка щодо участі у конкурсі;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • Фотокартку розміром 4 х 6 см;
  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;
  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою,  затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 (режим доступу: https://nazk.gov.ua).

 

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір й умови оплати праці надається відділом кадрового забезпечення виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області.

 


 

Зразки документів


Архів новин

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

На вашу думку, чи достатньо поінформовані містяни про культурні та соціально-економічні події з життя міста?

 
дуже добре
добре
задовільно
незадовільно
важко відповісти