Вакансії

 

Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголошує конкурс:


 

1. Hа заміщення тимчасово незайнятої посади спеціаліста І категорії відділу у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому на період перебування основного працівника на тимчасово незайнятій посаді головного спеціаліста цього відділу.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта (педагогічна, юридична, соціальна робота); мати досвід реалізації молодіжних та соціальних проектів.


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою та комп’ютерною технікою; вміти працювати з документами; мати навички діловодства. 


Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


Термін подання документів – протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення, за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети № 222, № 223.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 21.12.2016 р. № 51. Прийом документів здійснюється  з 21 грудня 2016 р. по 21 січня 2017 р.

 

Конкурс проведено 26.01.2017р.  Переможець конкурсу - Виноградов Н.О.

 

 


2. На заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії  сектору фізичної культури і спорту відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області ( повторно).


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна  (базова)  вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (освіта за фахом – «фізичне виховання», «комп’ютерні технології» або «автоматизоване управління технологічними процесами»); бажано мати стаж роботи за фахом не менше року та мати  організаторські здібності щодо проведення змагань з кіберспорту.


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою та комп’ютерною технікою,  вміти працювати з документами, мати навички діловодства.

 

Вік претендентів - згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 04.01.2017 р. № 1. Прийом документів здійснюється  з 04 січня 2017 р. по 04 лютого 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 

Конкурс проведено 09.02.2017р.  Переможець конкурсу - Пазинич В.В.

 


 

 

3. На заміщення тимчасово незайнятої посади начальника відділу бухгалтерського обліку та технічної звітності управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (бухгалтерський облік і аудит); стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, державній службі на керівних посадах не менше двох років, або в інших сферах управління за фахом на керівних посадах не менше трьох років.


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, а також з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності; вільно володіти державною мовою; вміти працювати з документами та комп`ютерною технікою.

 

Вік претендентів - згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 04.01.2017 р. № 1. Прийом документів здійснюється  з 04 січня 2017 р. по 04 лютого 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 

Конкурс проведено 09.02.2017р.  Переможець конкурсу - Обуховська Н.М.

 

 


4. На заміщення тимчасово незайнятої посади головного спеціаліста відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на період перебування основного працівника у відпустці по вагітності та пологах.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (освіта за спеціальністю - «економіка підприємства»); стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, державній службі на  посаді головного спеціаліста не менше одного року, або в інших сферах управління за фахом не менше трьох років.

 

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою, вміти працювати з комп`ютерною технікою.

 

Вік претендентів - згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

 

Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 18.01.2017 р. № 3. Прийом документів здійснюється  з 18 січня 2017 р. по 18 лютого 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 

Конкурс проведено 22.02.2017р.  Переможець конкурсу - Загоскіна О.В.

 


5. На заміщення тимчасово незайнятої посади  державного соціального інспектора відділу з контролю та звернень громадян управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на період перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи в органах соціального захисту населення не менше одного року.


 Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою; вміти працювати з документами та комп`ютерною технікою, інформаційними технологіями ( Word, Excel).  

Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


 Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 07.03.2017 р. № 10. Прийом документів здійснюється  з 08 березня 2017 р. по 08 квітня 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 

 


 

 

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка щодо участі у конкурсі;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • Фотокартку розміром 4 х 6 см;
  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;
  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою,  затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 (режим доступу: https://nazk.gov.ua).

 

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір й умови оплати праці надається відділом кадрового забезпечення виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області.

 


 

Зразки документів


Архів новин

«    Березень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Які із свят у нашому місті Вам запам’яталися найбільше?

 
День міста
День Перемоги
День Незалежності України
Зустріч олімпійців
Фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST 2016»
День захисника України
Міжнародний день студентів
Відкриття Новорічної ялинки