Постійні комісії

Персональний склад постійних комісій
Горішньоплавнівської міської ради
Полтавської області

 

 

 

1. Комісія з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів

Голова комісії:

  1. Гаврилюк Артем Сергійович (СОЛІДАРНІСТЬ)

Заступник голови комісії:

  2. Школовий Ігор Вікторович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

Секретар комісії:

  3. Григор’єва Ірина Павлівна (СОЛІДАРНІСТЬ)

Члени комісії:

  4. Бреус Олександр Миколайович (СОЛІДАРНІСТЬ)

  5. Волошин Валерій Миколайович (УКРОП)

  6. Диниско Вікторія Вікторівна (СОЛІДАРНІСТЬ)

  7. Плескач Олександр Олексійович (СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ)

  8. Рященко Олександр Олександрович (НАШ КРАЙ)

 

2. Комісія з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

Голова комісії:

  1. Вінівітін Дмитро Вікторович (СОЛІДАРНІСТЬ)

Заступник голови комісії:

  2. Штейка Олександр Леонідович (СОЛІДАРНІСТЬ)

Секретар комісії:

  3. Марченко Ростислав Григорович (САМОПОМІЧ)

Члени комісії:

  4. Карпець Неля Ростиславівна (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

  5. Лисенко Руслан Віталійович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

  6. Сергачова Валентина Дмитрівна (УКРОП)

  7. Соколенко Андрій Миколайович (СОЛІДАРНІСТЬ)

  8. Сорока Олег Леонідович (НАШ КРАЙ)

 

3. Комісія з питань комунальної власності та приватизації

Голова комісії:

  1. Басок Руслан Володимирович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

Заступник голови комісії:

  2. Каверзнєва Ріта Олексіївна (УКРОП)

Секретар комісії:

  3. Огуй Валерій Григорович (СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ)

Члени комісії:

  4. Барсков Костянтин Юрійович (СОЛІДАРНІСТЬ)

  5. Лотоус Віктор Вікторович (СОЛІДАРНІСТЬ)

 

4. Комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології

Голова комісії:

  1. Байдак Валерій Васильович (СОЛІДАРНІСТЬ)

Заступник голови комісії:

  2. Кучер Петро Володимирович (САМОПОМІЧ)

Секретар комісії:

  3. Гаврильченко Павло Петрович (СОЛІДАРНІСТЬ)

Члени комісії:

  4. Бучок Валерій Васильович (НАШ КРАЙ)

  5. Зінченко Тарас Михайлович (СОЛІДАРНІСТЬ)

  6. Павлиш Олександр Сергійович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

 

5. Комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку.

Голова комісії:

  1. Нестеренко Світлана Григорівна (СОЛІДАРНІСТЬ)

Заступник голови комісії:

  2. Орлов Сергій Вікторович (ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК)

Секретар комісії:

  3. Усатенко Віра Миколаївна (СОЛІДАРНІСТЬ)

Члени комісії:

  4. Величко Ольга Володимирівна (СОЛІДАРНІСТЬ)

  5. Д’яченко Віктор Анатолійович (САМОПОМІЧ)

  6. Рубан Володимир Миколайович (СОЛІДАРНІСТЬ)


Архів новин

«    Березень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Які із свят у нашому місті Вам запам’яталися найбільше?

 
День міста
День Перемоги
День Незалежності України
Зустріч олімпійців
Фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST 2016»
День захисника України
Міжнародний день студентів
Відкриття Новорічної ялинки