У Горішніх Плавнях оновлюють санітарні кімнати для найменших містян

10.05.2018, 14:49

У Горішніх Плавнях оновлюють санітарні кімнати для найменших містян08 травня в міського голови Дмитра Бикова відбулася виїзна нарада в ДНЗ «Дюймовочка», участь у якій взяли заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач ДНЗ «Дюймовочка» Світлана Аструдінова. Очільник міста проінспектував хід робіт з капітального ремонту двох санітарних кімнат у дитячому садочку.

Дмитро Биков повідомив, що на капітальний ремонт 2 туалетів у ДНЗ «Дюймовочка» з міського бюджету виділено 150 тис. грн. В одному з туалетів роботи майже завершуються. У приміщенні замінено труби водопостачання та водовідведення, встановлено нові двері, енергозберігаючі металопластикові вікна, поверхні стін та підлоги облицьовано яскравою керамічною плиткою. Туалет для вихованців ДНЗ облаштовано сучасною та зручною сантехнікою.

У Горішніх Плавнях оновлюють санітарні кімнати для найменших містянМіський голова наголосив, що у 2018 році на реалізацію програми з реконструкції санітарних кімнат та харчоблоків у ДНЗ міста з міського бюджету виділено близько 1 млн грн. Заплановано також відремонтувати по дві туалетні кімнати в ДНЗ «Дзвіночок», ДНЗ «Чебурашка», ДНЗ «Сонечко», ДНЗ «Золота рибка». «Підвищуємо санітарно-гігієнічні норми, створюємо належні побутові умови,  виховуємо культуру поведінки та гідність з дитинства», - підсумував міський голова.

У Горішніх Плавнях оновлюють санітарні кімнати для найменших містян

«    Травень 2018    »

Чи підписали ви вже декларацію з сімейним лікарем?

Уже підписав (-ла)
Вагаюся з ким