Вітання народного депутата України Костянтина Жеваго

08.05.2018, 09:29

Дорогі ветерани, шановна громадо!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Вітання народного депутата України Костянтина Жеваго Це свято поєднує в собі гіркоту втрат і величезну радість перемоги. Честь і слава вічним героям! Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Незважаючи на те, що цей день все далі йде в глибину років, перемога має величезне історичне значення для нашої Батьківщини. Сьогодні залишилося так мало людей, кому ми особисто можемо сказати спасибі за цей подвиг. Дуже хочеться, щоб теперішні і майбутні молоді покоління шанували і поважали цей важливий день і все, що за ним стоїть.

Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забуваються. Нехай дух перемоги надихає серця і веде вперед - до нових подвигів, успіхів і досягнень. І нехай весь світ завжди живе у мирі, а про війни нагадує лише це священне свято. Зі святом!

Народний депутат України                                             К.В.Жеваго

«    Травень 2018    »

Чи підписали ви вже декларацію з сімейним лікарем?

Уже підписав (-ла)
Вагаюся з ким