У Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра Литвиненка

02.05.2018, 14:33

У Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра Литвиненка29 квітня в Горішніх Плавнях у затоці «Барбара» відбулися традиційні щорічні Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра Литвиненка, що збирають на березі Дніпра чисельних вболівальників цього яскравого спортивного видовища. У 2018 році участь у змаганнях на воді взяли 24 команди з 8 областей України.
Парад змагань із веслування відкрив міський голова Дмитро Биков, подякував його учасникам та організаторам за видовищне спортивне свято, побажав командам злагодженості дій, командної роботи, успіхів та перемог.
Право підняти прапор України надали представникам команд-переможців змагань 2017 року: «Драгонкому» (Горішні Плавні), «Західному вітру» (Ковель), «Динамо» (Дніпро), «Отаману» (Львів), ремонтно-сервісний цех (Полтавський ГЗК), ДЮСШ №3.
Почесними гостями були голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, помічник народного депутата України Костянтина Жеваго Руслан Клименко, віце-президент Всеукраїнської федерації України з веслування на човнах «Дракон» Олег Кондес, Заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное Микола Мацапура, мама нашого земляка майстра спорту міжнародного класу, першого учасника Олімпійських ігор Олександра Литвиненка Ольга Іванівна Литвиненко, бронзові призери Олімпійських ігор 2016 року Дмитро Янчук, Тарас Міщук, учасник Олімпійських ігор 2016 року Павло Алтухов, президент ГО «Драгонком» м. Горішні Плавні Микола Будзинський, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська.

У Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаГості привітали учасників змагань, висловили вдячність спортсменам за азарт, наполегливість, запровадження та підтримку чудової спортивної традиції в Горішніх Плавнях, побажали легкої води та перемог. Президент ГО «Драгонком» м. Горішні Плавні Микола Будзинський подякував міському голові Дмитру Бикову, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за стабільну підтримку та сприяння розвитку в місті веслування на човнах «Дракон». Руслан Клименко зачитав вітання народного депутата України Костянтина Жеваго, адресовані учасникам змагань. Вихованці колективу народного ансамблю естрадного танцю «Глорія» виконали танок китайських дівчат.
На змаганнях були представлені 10 клубних команд із 10 міст України: СК «DBC KYIV», «Буревісник» (Київ), «Західний вітер» (Ковель), АВС (Одеса), «КАЙМАН» (Черкаси), «Драгонком» (Горішні Плавні), «Динамо» (Дніпро), «Отаман» (Львів), «Фантом» (Житомир); 9 команд корпоративних-аматорів із Горішніх Плавнів, 5 команд юнаків (3 команди з Горішніх Плавнів, 1 команда - м. Полтава, 1 команда - м. Харків). Участь у змаганнях взяли 585 професіоналів та аматорів, які в ході 17 заїздів змагалися на дистанціях 200 м та 2000 м для команд професіоналів, на дистанції 200 м та 1000 м для корпоративних та юніорських команд у відкритому класі «open» та   змішаному класі «mixed».

 

За результатами наполегливої боротьби були обрані переможці 2018 року.

 

Серед клубних команд

Змішаний клас 200 м

1 місце – Драгонком (Горішні Плавні)

2 місце – СК «DBC KYIV» (Київська область)

3 місце – Буревісник (Київ)

4 місце – АВС (Одеса)

5 місце – Кайман (Черкаси)

6 місце – Фантом (Житомир)

Змішаний клас 2000м

1 місце – АВС (Одеса)

2 місце – Драгонком (Горішні Плавні)

3 місце – Кайман (Черкаси)

4 місце – СК «DBC KYIV» (Київська область)

5 місце – Буревісник (Київ)

6 місце – Фантом (Житомир)

Змішаний клас за сумою двох дистанцій

1 місце - Драгонком (Горішні Плавні)

Відкритий клас 200м

1 місце – Західний вітер (Ковель)

2 місце – Отаман (Львів)

3 місце – Драгонком-1 (Горішні Плавні)

4 місце - Буревісник (Київ)

5 місце – Кайман (Черкаси.)

6 місце – СК «DBC KYIV» (Київська область)

7 місце – АВС (Одеса)

8 місце – Динамо (Дніпро)

9 місце – Драгонком - 2 (Горішні Плавні)

Відкритий клас 2000м

1 місце – Отаман (Львів)

2 місце – Західний вітер (Ковель)

3 місце – Динамо (Дніпро)

4 місце – Драгонком - 1

5 місце – Буревісник (Київ)

6 місце- АВС (Одеса)

7 місце – Фантом (Житомир)

Відкритий клас за сумою двох дистанцій

1 місце  - Отаман (Львів)

 

Серед корпоративних команд

200м

1 місце – Дробарно-збагачувальна фабрика (Полтавський ГЗК)

2 місце – Ремонтно-сервісний цех (Полтавський ГЗК)

3 місце – Літейно-механічний цех (Полтавський ГЗК)

4 місце – Виконком

5 місце – Фламінго

6  місце - Фероліт

7 місце - Пульс Країни

8 місце - СпецЕко

9 місце - ФІЗРА

1000м

1 місце – Дробарно-збагачувальна фабрика (Полтавський ГЗК)

2 місце – Ремонтно-сервісний цех (Полтавський ГЗК)

3 місце – Виконком

4 місце – Фероліт

5 місце – Пульс Країни

6місце – Фламінго

7 місце – Літейно-механічний цех (Полтавський ГЗК)

8 місце – СпецЕко

9 місце – ФІЗРА

За сумою двох дистанцій 

1 місце  - Дробарно-збагачувальна фабрика (Полтавський ГЗК)  

2 місце – Ремонтно-сервісний цех (Полтавський ГЗК)

3 місце – Виконком 

4 місце – Фероліт 

5 місце – Літейно-механічний цех (Полтавський ГЗК)

6 місце – Фламінго

7 місце – Пульс Країни

8 місце – СпецЕко-Водоканал

9 місце – ФІЗРА

 

Серед юнаків

200 м

1 місце  - ДЮСШ №3  

2 місце – ЗОШ №5 

3 місце – Горинич 

4 місце – Драгонбот-Полтава

5 місце – Драгонком-Юність 

1000м

1 місце  - ДЮСШ №3  

2 місце – Горинич 

3 місце – ЗОШ №5

4 місце – Драгонбот  

5 місце – Драгонком-Юність

За сумою двох дистанцій                  

1 місце –  ДЮСШ №3

2 місце – Горинич

3 місце – ЗОШ №5

4 місце –Драгонбот-Полтава

5 місце – Драгонком-Юность

 

Переможці та призери змагань нагородженні медалями та кубками. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, були видовищними та яскравими. Школа танців м. Горішні Плавні «REMA Dance Family» між заїздами команд радувала веслувальників та вболівальників яскравими виступами на березі Дніпра.

У Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра ЛитвиненкаУ Горішніх Плавнях відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра Литвиненка



Архів новин

«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Чи підписали ви вже декларацію з сімейним лікарем?

 
Уже підписав (-ла)
Вагаюся з ким
Піду пізніше
Немає гідних
Я проти новації