Роботи з облаштування кругової розв’язки на перехресті вулиць Гірників/Миру

13.04.2018, 11:37

Роботи з облаштування кругової розв’язки на перехресті вулиць Гірників/Миру12 квітня в ході виїзної наради міський голова Дмитро Биков перевірив стан виконання робіт з облаштування кругової розв’язки на перехресті вулиць Гірників/Миру.

У минулому році були виконані роботи з оснащення нової зливової каналізації від перехрестя вулиць Добровольського/Миру до центру «Медуза», які проводилися КП ВУВКГ господарським способом. Щоб дорогу зробити якісно і надовго необхідно прибрати воду, і тому ця ливнівка збиратиме стоки з усієї території.

Роботи з облаштування кругової розв’язки на перехресті вулиць Гірників/МируПосеред перехрестя буде обладнано круг, який складатиметься із зовнішньої і внутрішньої частин. Усередині внутрішньої частини круга в зеленій зоні буде стояти оцинкована колона (стовп) заввишки 10 м на 4 світильники. Оригінальний дизайн озеленення центральної частини круга розробили спеціалісти КП «СпецЕко», навколо колони будуть встановлені великі різнокольорові пелюстки квітки. КП «Міськсвітло» уже провели кабель, що забезпечуватиме освітлення. Зовнішній круг буде викладено гранітною колото-різаною плиткою, висота підйому дорожнього покриття зовнішнього круга буде незначною – у разі виникнення аварійної ситуації водій зможе переміститися на зовнішню частину круга, розташувавши машину так, щоб не заважати проїзду іншим учасникам дорожнього руху. «Це звичайна міжнародна практика, яка передбачає Роботи з облаштування кругової розв’язки на перехресті вулиць Гірників/Мирупереміщення водія і транспортного засобу на круг, щоб попередити аварійні ситуації або не створювати перешкод на випадок аварій», – зазначив міський голова Дмитро Биков.

Зараз проводяться роботи з відновлення примикання до нового гранітного бордюра навпроти  монументу «Вічний вогонь» і до доріжки від пам’ятника до вулиці Миру, поновлюється плитка. На території перед монументом від дороги заплановано виконати огородження – буде встановлено оцинкований Роботи з облаштування кругової розв’язки на перехресті вулиць Гірників/Мируметалічний паркан, що буде мати естетичний вигляд і забезпечить безпеку під час проведення масових заходів біля «Вічного вогню».

Ширина тротуару достатня. Якщо за годину по пішохідній доріжці проходить 50-70 чоловік, то необхідності у тротуарах шириною 10-12 м немає. Така ж проблема й по вулиці Добровольського, тому з часом будуть проводитися роботи з облаштування пішохідних доріжок до європейських стандартів.

Міський голова Дмитро Биков поділився найближчими планами щодо реконструкції вулиці Миру – розширення проїжджої частини, облаштування заїзної кишені навпроти ПКіТ.

Роботи з облаштування кругової розв’язки на перехресті вулиць Гірників/МируРоботи з облаштування кругової розв’язки на перехресті вулиць Гірників/МируАрхів новин

«    Квітень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

На вашу думку, чи достатньо поінформовані містяни про культурні та соціально-економічні події з життя міста?

 
дуже добре
добре
задовільно
незадовільно
важко відповісти