13.04.2018, 08:46

Розпачато роботи з облаштування скверу на місці котловану в районі житлових будинків № 74, 78 по проспекту Героїв ДніпраУ ході чергової робочої виїзної наради міський голова Дмитро Биков повідомив про початок робіт з облаштування скверу на місці котловану в районі житлових будинків № 74, 78 по проспекту Героїв Дніпра.

Рік тому депутати Горішньоплавнівської міської ради прийняли рішення про припинення договору оренди земельної ділянки з підприємцем, будівництво на якій було призупинено ним протягом декілька років, її вилучення та засипку аварійного котлована, що створював небезпечну ситуацію для мешканців мікрорайону. Котлован по проспекту Героїв Дніпра, 74 засипано ґрунтом  з прибережної території Дніпра, який було отримано в ході очищення берегової ділянки зони відпочинку м. Горішні Плавні вздовж набережної.

Міський голова зазначив, що у 2017 році розроблено оригінальний проект облаштування скверу, у рамках якого передбачено організацію гарної водойми з водоспадом, озеленення території, ландшафтний дизайн, полив, устаткування тротуарних доріжок якісною різнокольоровою гранітною бруківкою, сучасне освітлення енергозберігаючими LED-світильниками. Дмитро Биков поінформував: «Кошти на облаштування нового міського скверу, який стане чудовим місцем відпочинку для жителів мікрорайону, будуть виділені народним депутатом України Костянтином Жеваго».

«    Квітень 2018    »