Урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України

12.04.2018, 09:03

Урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України11 квітня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася урочиста церемонія проводів призовників до лав Збройних сил України «Призов: весна-2018» за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, секретаря міської ради Сергія Дороти, військового комісара Горішньоплавнівського ОМВК, підполковника Едуарда Марченка. На заході також були присутні батьки, учасники бойових дій на Сході України, допризовна молодь.

Урочисті проводи призовників до лав Збройних сил УкраїниУрочистості були розпочаті під звуки Державного Гімну України. Перший заступник міського голови Олександр Чуприна вручив нашому земляку Володимиру Мочалову – солдату військової служби за контрактом, учаснику АТО, який сьогодні перебуває у відпустці в рідному місті, нагрудний знак Полтавської обласної державної адміністрації «За вірність народу України» ІІ ступеня (розпорядження голови Полтавської ОДА від 12.10.2017 року за №186). Олександр Чуприна привітав бійця з почесною нагородою, побажав міцного здоров’я, удачі, миру та благополуччя.

Урочисті проводи призовників до лав Збройних сил УкраїниЗ напутнім словом до новобранців звернувся секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота: «Шановні призовники! Бажаю вам терпіння, витривалості, мужності. Ваша основна задача на цьому етапі - підвищити фізичну підготовку, здобути нові та корисні для мирного життя знання та цінні навички. Бажаю успішно пройти службу, здоровими та міцними повернутися додому». Вручив кожному новобранцю наказ призовнику від громади міста Горішні Плавні та пам’ятний подарунок із символікою міста, який зачитала начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко.

Урочисті проводи призовників до лав Збройних сил УкраїниЗі словами вітання та побажаннями гарної служби перед новобранцями виступили військовий  комісар Горішньоплавнівського  об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Едуард Марченко,  заступник військового комісара Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Кожемяка. Наказали з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні рідні. Щасливої служби, відмінних досягнень, надійних друзів та швидкого повернення додому побажала від імені всіх батьків мама призовника Ганна Лєдовська, батько, сержант запасу резерву І черги 36 бригади морської піхоти Андрій Донець. Протоієрей Георгій (Коваленко) благословив хлопців у добру путь. На завершення урочистостей зробили колективне фото на добру згадку. Захід проведено силами відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, Горішньоплавнівського  об’єднаного міського військового комісаріату, Палацу культури і творчості.

Урочисті проводи призовників до лав Збройних сил УкраїниУрочисті проводи призовників до лав Збройних сил України

«    Квітень 2018    »