Вихованці ПСМНЗ «Дитяча музична школа» на всеукраїнських конкурсах

04.04.2018, 10:40

Вихованці ПСМНЗ «Дитяча музична школа» на всеукраїнських конкурсахЗ 31 березня по 01 квітня у м. Києві пройшов І Всеукраїнський конкурс вокалістів та виконавців на струнних та народних інструментах «Нове обличчя». У конкурсі взяли участь 92 конкурсанти та 3 творчі колективи з Київської, Сумської, Харківської та Полтавських областей. До складу журі входили директор Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтва України Анатолій Корисько, народний артист України Роман Гриньків, заслужені артисти України Іванна Пліш, Марія Ліпінська та Ганна Нужа.

Вихованці ПСМНЗ «Дитяча музична школа» взяли участь у конкурсі та мають такі досягнення: дипломи ІV ступеня – Кирило Гасан, Павло Удовицький (віолончель), викладач Світлана Работнова, концертмейстер Наталія Єрух; диплом ІV ступеня – Надія Мажарова (скрипка) викладач Альона Плотнікова, концертмейстер Анна Северина. Анна Северина отримала диплом «Кращий концертмейстер конкурсу».

31 березня відбувся VІІ Всеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів Олени Вериківської у м. Києві, де також маємо нагороди – учениця 4 класу (фортепіано) викладача Юлії Головні, отримала диплом ІV ступеня.

Вихованці ПСМНЗ «Дитяча музична школа» на всеукраїнських конкурсахВихованці ПСМНЗ «Дитяча музична школа» на всеукраїнських конкурсах

«    Квітень 2018    »