Проінспектовано хід виконання робіт з будівництва шкільного стадіону

01.12.2017, 10:00

Проінспектовано хід виконання робіт з будівництва шкільного стадіону30 листопада перший заступник міського голови Олександр Чуприна провів чергове виїзне засідання за участі начальника управління по інвестиціях та будівництву Олександра Кравченка, директора СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім.Л.І.Бугаєвської, представників підрядної організації, у ході якого проінспектовано хід виконання робіт з будівництва шкільного стадіону для СЗОШ № 4 та СЗОШ № 5.

Перший заступник міського голови повідомив, що проектом передбачено будівництво футбольного поля (105 м х 70 м), майданчиків для волейболу, баскетболу, гри в боча та вуличних тренажерів. На сьогодні завершуються роботи з підготовки основи для спортивних майданчиків відповідно до проектної документації. Замовлено сучасне штучне трав’яне покриття для футбольного поля відомого італійського виробника ITALGREEN. Покриття майданчиків для волейболу, баскетболу буде виконано з подрібненої гуми. Роботи з облаштування огорожі, освітлення, благоустрою території будуть продовжені у 2018 році.

Вартість проекту складає 10,5 млн грн, з яких 5,1 млн грн – кошти міського бюджету, 4,5 млн грн – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 1 млн грн – фінансова підтримка, надана депутатом Полтавської обласної ради від нашого міста Вячеславом Мінязевим. Олександр Чуприна від імені територіальної громади подякував Вячеславу Мінязеву за тісну та плідну співпрацю для розвитку міста.

Проінспектовано хід виконання робіт з будівництва шкільного стадіонуПроінспектовано хід виконання робіт з будівництва шкільного стадіону

«    Грудень 2017    »