Міський етап конкурсу «Учитель року – 2018» завершено

27.11.2017, 10:19

Міський етап конкурсу «Учитель року – 2018» завершеноПротягом 21-24 листопада в Горішніх Плавнях відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Цьогоріч професійні уміння представили п’ять педагогів із чотирьох навчальних закладів міста в номінаціях «Фізика», «Фізична культура», «Українська мова та література», «Німецька мова» – Ірина Куленко, учитель фізики ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; Василь Біліченко, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; Лариса Печонкіна, учитель української мови та літератури СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської; Алла Циганко, учитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1; Лариса Пущенко, учитель німецької мови СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. Під час захисту власного досвіду, тестування з фахової майстерності, проведення конкурсних уроків і майстер-класів учителі продемонстрували знання інноваційних методів навчання, уміння їх використовувати під час навчально-виховного процесу.

24 листопада в актовій залі загальноосвітньої школи № 6 відбулося урочисте закриття міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», на яке завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, представники відділу освіти, міського методичного кабінету, начальних закладів міста.

Міський етап конкурсу «Учитель року – 2018» завершеноНадія Угнічева привітала педагогів міста на одному із найяскравіших освітянських свят – конкурсі педагогічної майстерності «Учитель року – 2018». Подякувала за служіння обраній справі, професіоналізм, побажала здоров’я, хорошого настрою, нових перемог на обласному та всеукраїнському етапах конкурсу.

Ірина Шошина висловила слова подяки адміністраціям навчальних закладів  ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка і СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської за створення належних умов для проведення етапів міського конкурсу, членам журі – за об’єктивність оцінки роботи конкурсантів, самим учасникам конкурсу – за вміння й бажання працювати, за готовність до змін.

Подяки міського голови за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти міста вручили переможцям міського конкурсу «Учитель року – 2018» – Ірині Куленко, учителю фізики ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; Василю Біліченку, учителю фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; Ларисі Печонкіній, учителю української мови та літератури СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської; Ларисі Пущенко, учителю німецької мови СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та лауреату міського конкурсу Аллі Циганко, учителю української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Учасників конкурсу нагородили грамотами відділу освіти, вручили кубки «Зірка педагогічної майстерності» та чеки на 2 тис. грн переможцям та 1 тис. грн лауреату конкурсу, подарунки від міського комітету профспілки.

Творчі колективи навчальних закладів дарували присутнім гарний настрій та створювали атмосферу свята.

Представляти Горішні Плавні на обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» будуть Ірина Куленко, Василь Біліченко, Лариса Печонкіна, Лариса Пущенко. Тож успішного виступу нашим конкурсантам!

Міський етап конкурсу «Учитель року – 2018» завершеноМіський етап конкурсу «Учитель року – 2018» завершеноМіський етап конкурсу «Учитель року – 2018» завершено

«    Грудень 2017    »