У Горішніх Плавнях рятувальників укомплектували новим сучасним спецодягом

24.11.2017, 16:12

У Горішніх Плавнях рятувальників укомплектували новим сучасним спецодягом22 листопада у ході виїзної наради міський голова Дмитро Биков відвідав Державну пожежно-рятувальну частину № 17 м. Горішні Плавні, де оглянув нові комплекти спецодягу для рятувальників, придбані за фінансової підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго.

Міський голова поінформував: «Нова форма від німецького виробника відповідає європейським стандартам якості та сучасним вимогам техніки безпеки. До комплекту спецодягу входить куртка, штани та спеціальний пояс. Спецодяг оновлено для всіх працівників пожежно-рятувальної частини на загальну суму 100 тис. грн».

«Старий робочий одяг рятувальників не відповідав ні технічним, ні естетичним нормам», - зауважив начальник Державної пожежно-рятувальної частини № 17 м. Горішні Плавні Олег Погрібняк. Зазначив, що у 2016 році частину було укомплектовано належним робочим взуттям.

Начальник Горішньоплавнівського міського сектору Головного управління ДСНС України Олексій Стеценко повідомив, що завдяки підтримці міського голови Дмитра Бикова, який з увагою ставиться до проблем аварійно-рятувальної служби, вдається вирішувати нагальні питання.

Очільник Горішніх Плавнів висловив вдячність голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, генеральному директору ТОВ «Єристівський ГЗК» Миколі Горошко, виконавчому директору ТОВ «Феррострой»  Олексію Шалаєву за вагому фінансову підтримку та утримання будівлі та споруд служби з надзвичайних ситуацій міста в належному стані.

«    Грудень 2017    »