Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

09.11.2017, 08:16

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем культури та майстрів народного мистецтва!

Ви – працівники Палацу культури і творчості, артисти та митці, бібліотекарі, викладачі шкіл естетичного виховання, фахівці музейної справи –  щоденно даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне.

Віками музика і слово, пісня й танець, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Культурні досягнення та традиції – це цінний скарб, яким треба вміти вправно користатися. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідне місто, примножуєте успіхи й досягнення.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих успішних проектів і невичерпної наснаги, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну містянам працю. Нехай здійсняться всі ваші мрії, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде мирним, радісним і сонячним!

Міський голова Дмитро Биков

«    Листопад 2017    »