Вітання працівників сфери соціального захисту населення

07.11.2017, 17:01

Вітання працівників сфери соціального захисту населенняНапередодні Дня працівника соціальної сфери України в малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості для професіоналів, які справою життя обрали соціальний захист мешканців нашого міста.

Привітати працівників соціальної сфери Горішніх Плавнів завітали міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська.

Вітання працівників сфери соціального захисту населенняСоціальну сферу нашого міста представляють – управління соціального захисту населення (начальник Світлана Чернявська), Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» (директор Лідія Бабич), Кременчуцьке об’єднане управління Пенсійного фонду України в Полтавській області (заступник начальника управління Світлана Нестеренко), служба у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики (начальник Лариса Василенко), Горішньоплавнівське міське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Полтавській області (начальник відділення Олександр Гребенюк), Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» (директор Світлана Кліменкова), Горішньоплавнівська міська філія Полтавського обласного центру зайнятості (директор Юрій Чернушенко).

Вітання працівників сфери соціального захисту населенняМіський голова Дмитро Биков привітав команду відповідальних за соціальну роботу в місті, зазначив, що професії, пов’язані з турботою про людей – слабких, хворих, немічних, про дітей, інвалідів, про соціально незахищені групи населення – завжди визначали, наскільки відбувся процес становлення держави або відбувається через ставлення до найслабших й незахищених. Для успішної роботи важливо знати цих людей, чути їхні проблеми. Міський голова побажав здоров’я, терпіння, успіхів у роботі.

Вітання працівників сфери соціального захисту населенняЦеремонію нагородження міський голова Дмитро Биков розпочав із вручення Подяки, оголошеної Міністерством соціальної політики України, за сумлінне виконання службових обов’язків Лідії Бабич, директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина». Почесну грамоту Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної держадміністрації за сумлінну працю вручено Олені Сокольській, начальнику відділу персоніфікованого обліку УСЗН, Валентині Попель, завідувачу сектором аналітично-інформаційних систем УСЗН, Ользі Павленко, головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та звітності УСЗН.

Вітання працівників сфери соціального захисту населенняЗ нагоди Дня працівника соціальної сфери Подяку міського голови оголошено головному спеціалісту сектору забезпечення наповнення бюджету платниками фінансово-економічного відділу Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області Оксані Коротич, вихователю Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Ользі Луценко, головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та звітності УСЗН Аллі Михайлик,  соціальним робітникам ТЦСО «Калина» –  Валентині Пуга й Наталі Сербіній.

До привітань працівників сфери соціального захисту населення міста Горішні Плавні яскравими виступами приєдналися творчі колективи Палацу культури і творчості.

Вітання працівників сфери соціального захисту населенняВітання працівників сфери соціального захисту населення

«    Листопад 2017    »