Засідання Ради регіонального розвитку

01.11.2017, 08:15

Засідання Ради регіонального розвиткуУ ході брифінгу міський голова Дмитро Биков повідомив про хід та підсумки VI засідання Ради регіонального розвитку, що відбулося 24 жовтня в Міжнародному виставковому центрі Києва під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Учасниками засідання були Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, керівники Міністерств та відомств, очільники областей, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков взяв участь у роботі засідання Ради у складі делегації від Полтавської області.

Очільник міста повідомив, що до основних завдань Ради регіонального розвитку належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.

У ході засідання йшлося про рівень соціально-економічного розвитку країни, хід просування державних реформ, проблемні питання загальнодержавного значення та шляхи сталого розвитку України.

Засідання Ради було відкрито Президентом України промовою, у якій він підбив проміжні підсумки процесу децентралізації в державі, висвітлив ситуацію на Донбасі, поінформував про ремонт доріг у державі та виключення можливості проведення дострокових виборів президента і Верховної Ради.  Під час промови глава держави наголосив на позитивних зрушеннях в економіці України, зазначив, що влада робить перші важливі кроки після економічної кризи. Відзначив, що в Україні будуються дороги, відкриваються та переобладнуються важливі об’єкти соціальної інфраструктури. Подякував Верховній Раді за ухвалення необхідних законів, що дали старт реформам.

На завершення брифінгу Дмитро Биков підсумував: «Для представників органів місцевого самоврядування такі зустрічі – знакова подія, де з перших вуст отримуєш важливі та точні державні меседжі щодо реформування та напрямків подальшого розвитку».

«    Листопад 2017    »