Олімпійське свято у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

29.09.2017, 09:07

Олімпійське свято у ЗОШ І-ІІІ ступенів №128 вересня з нагоди завершення олімпійського тижня у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося велике шкільне спортивне свято.

На урочисті заходи завітали почесні гості: заступник міського голови Надія Угнічева, голова комісії по зв’язках із осередками НОК України Володимир Ковальов, директор Полтавського обласного відділення НОК України Інеса Гетьман, головний спеціаліст Управління регіонального розвитку НОК України Вікторія Веселова, заступник голови Полтавського обласного відділення НОК України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, олімпійський чемпіон Володимир Кисельов, виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков, завідувач сектору фізичної культури і спорту Ольга Карпенко, головний спеціаліст відділу освіти Лілія Щербина.

Заступник міського голови Надія Угнічева привітала усіх зі святом, побажала міцного здоров’я, спортивних успіхів та вагомих досягнень. До теплих привітань приєднався голова комісії по зв’язках із осередками НОК України Володимир Ковальов, який подарував школі книги Олексія Бутовського з олімпійської тематики.

Під гучні оплески присутніх пройшов парад олімпійців школи та весела загальношкільна розминка з майстром спорту, чемпіоном України у змаганнях із пауерліфтингу Данилом Голотою, шкільні спортивні естафети та урочисте нагородження кращих спортсменів школи. Творчі шкільні колективи подарували усім заряд бадьорості та гарного настрою.

Олімпійське свято у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Олімпійське свято у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Олімпійське свято у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Олімпійське свято у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

«    Грудень 2017    »