Огляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл міста

01.09.2017, 13:06

Огляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл міста31 серпня оглядовою комісією відбулася перевірка стану готовності  позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Дитяча музична школа» й «Дитяча художня школа» та дитячих юнацьких спортивних шкіл  № 1 і № 3 міста до 2017-2018 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період за участі заступника міського голови, голови комісії Надії Угнічевої.

Комісією було оглянуто дитячу музичну школу, хід ремонтних робіт у адміністративно-господарчій частині закладу, готовність навчальних кімнат до прийому учнів та проведення занять. Директор школи поінформував членів комісії про придбані у 2017 році інструменти та обладнання для закладу: дошки в теоретичні класи (4 шт.) вартістю 4989,00 грн; фортепіано Yamaha JU 109PW (1 шт.) вартістю близько 120 тис. грн; баян TULA (БН-39) (1 шт.) вартістю понад 29 тис. грн; кондиціонери Leberg LBS (3шт.) вартістю 25 тис. грн; кулер для води (1 шт.) вартістю 5 тис. грн; системний блок (1 шт.) вартістю 9,3 тис. грн.

У дитячій художній школі оглянули клас комп’ютерної графіки і дизайну, куди було придбано нові меблі – столи (7,5 тис. грн) та різнокольорові стільчики (2 тис. грн), клас історії мистецтв. Обговорили питання облаштування допоміжних кімнат для збереження навчального обладнання. Директор закладу Ольга Чередніченко доповіла про хід робіт з проведення капітального ремонту балкону та навчального класу, кошти на який виділено з міського бюджету (понад 126 тис. грн).

У ДЮСШ №1 (директор Віктор Чирочка) оглянули дворове футбольне поле, приміщення школи боксу, тенісні корти, спортивну залу з футболу, відвідали заняття з дзюдо. Обговорили питання встановлення трибун для глядачів, порушили питання техніки безпеки дітей і тренерів.

Під час огляду ДЮСШ №3 з директором Анатолієм Шафоростовим обговорили питання облаштування спортивної зали для зимових занять. Оглянули спортивні зали, тренерські кімнати, туалети й душові, адміністративні кімнати, ангар для збереження спортивного інвентарю.

Членами комісії ретельно перевірено дотримання санітарних норм, перевірено виконання попередніх приписів з охорони праці та техніки безпеки, протипожежної безпеки.

Огляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл містаОгляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл містаОгляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл містаОгляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл містаОгляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл містаОгляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл містаОгляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл містаОгляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл містаОгляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл містаАрхів новин

«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Опитування

На вашу думку, чи достатньо поінформовані містяни про культурні та соціально-економічні події з життя міста?

 
дуже добре
добре
задовільно
незадовільно
важко відповісти