Організаційний комітет з питань підготовки і проведення ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі»

10.08.2017, 16:02

Організаційний комітет з питань підготовки і проведення ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі»За головування міського голови Дмитра Бикова 10 серпня відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» 20-24 серпня 2017 року у нашому місті.

Учасники засідання, члени організаційного комітету опрацювали план заходів з підготовки та проведення фестивалю щодо проведення благоустрою міста, організації проживання учасників та гостей фестивалю, забезпечення харчування, підготовки зустрічі делегацій, забезпечення охорони громадського порядку.

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська ознайомила присутніх із програмою ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», обговорили організаційні моменти з питань проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів протягом фестивалю.

Організаційний комітет з питань підготовки і проведення ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі»Міський голова Дмитро Биков особливу увагу звернув на забезпечення громадського порядку під час роботи фестивалю у місцях відпочинку делегацій, під час масових заходів. Наголосив на необхідності додаткового залучення представників Національної гвардії із м. Кременчука.

Обговорили питання організації для учасників міжнародного фестивалю екскурсій по місту, на ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», с.Келеберду.

Вкотре міський голова звернув увагу на постійне чергування відділення поліції й карети швидкої допомоги під час проведення масових заходів, рятівників із КП «СпецЕко» під час концерту на півострові Барбара, посиленому чергуванні міського сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області під час закриття фестивалю.

 

Організаційний комітет з питань підготовки і проведення ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі»

 

Програма ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю "Калинове літо на Дніпрі"   Завантажити [103,5 Kb]Архів новин

«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опитування

На вашу думку, чи достатньо поінформовані містяни про культурні та соціально-економічні події з життя міста?

 
дуже добре
добре
задовільно
незадовільно
важко відповісти