Ділова гра «Рожеві окуляри» напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

28.07.2017, 16:42

Ділова гра «Рожеві окуляри» напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьмиНапередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбувся просвітницький захід – ділова гра «Рожеві окуляри», яку провели головні спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Тетяна Качанова та Назарій Виноградов, методист оздоровчого центру Валентина Богута, старший вихователь Валерія Федішева, вихователь І загону Наталія Федоренко.

Захід проводився з метою підвищення рівня знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з торгівлею людьми, та ризикованої стосовно потрапляння до тенет торгівлі людьми поведінки. Ведучі обговорили важливі та суперечливі питання можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми, особистої відповідальності, законів України, що стосуються попередження торгівлі людьми та захисту прав потерпілих від торгівлі людьми. Діти отримали інформацію про різноманітні організації, що працюють у сфері профілактики торгівлі людьми, надання допомоги потерпілим від торгівлі людьми, їхнім родичам та близьким.

Діти першого загону, розділившись на групи, працювала в чотирьох офісах – А, В, C, D. В офісі «А» з’ясовували питання: що таке торгівля людьми, термінологія, причини поширення в світі та в Україні; в офісі «В» – як українські громадяни можуть потрапити до тенет торгівлі людьми; у «С» – основні права людини, правила безпечної поведінки для уникнення ситуацій, пов’язаних із торгівлею людьми; в офісі «D» – профілактика, консультування, підтримка, поради щодо виїзду за кордон.

По закінченні гри учасники отримали солодкі подарунки та роздатковий матеріал – «Торгівля людьми – не вигадка», «Торгівля людьми ближче, ніж може здатися», «Якщо ви збираєтеся за кордон» (за сприяння громадської організації «Ла Страда-Україна»).

Ділова гра «Рожеві окуляри» напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьмиДілова гра «Рожеві окуляри» напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьмиДілова гра «Рожеві окуляри» напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьмиДілова гра «Рожеві окуляри» напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьмиДілова гра «Рожеві окуляри» напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьмиАрхів новин

«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опитування

На вашу думку, чи достатньо поінформовані містяни про культурні та соціально-економічні події з життя міста?

 
дуже добре
добре
задовільно
незадовільно
важко відповісти