28.07.2017, 16:42

Ділова гра «Рожеві окуляри» напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьмиНапередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбувся просвітницький захід – ділова гра «Рожеві окуляри», яку провели головні спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Тетяна Качанова та Назарій Виноградов, методист оздоровчого центру Валентина Богута, старший вихователь Валерія Федішева, вихователь І загону Наталія Федоренко.

Захід проводився з метою підвищення рівня знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з торгівлею людьми, та ризикованої стосовно потрапляння до тенет торгівлі людьми поведінки. Ведучі обговорили важливі та суперечливі питання можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми, особистої відповідальності, законів України, що стосуються попередження торгівлі людьми та захисту прав потерпілих від торгівлі людьми. Діти отримали інформацію про різноманітні організації, що працюють у сфері профілактики торгівлі людьми, надання допомоги потерпілим від торгівлі людьми, їхнім родичам та близьким.

Діти першого загону, розділившись на групи, працювала в чотирьох офісах – А, В, C, D. В офісі «А» з’ясовували питання: що таке торгівля людьми, термінологія, причини поширення в світі та в Україні; в офісі «В» – як українські громадяни можуть потрапити до тенет торгівлі людьми; у «С» – основні права людини, правила безпечної поведінки для уникнення ситуацій, пов’язаних із торгівлею людьми; в офісі «D» – профілактика, консультування, підтримка, поради щодо виїзду за кордон.

По закінченні гри учасники отримали солодкі подарунки та роздатковий матеріал – «Торгівля людьми – не вигадка», «Торгівля людьми ближче, ніж може здатися», «Якщо ви збираєтеся за кордон» (за сприяння громадської організації «Ла Страда-Україна»).

«    Жовтень 2017    »