17.07.2017, 17:21

Загальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіУ переддень Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості 15 липня в місті Горішні Плавні відбулися святкові заходи для мешканців міста.

У міському Парку культури і відпочинку було організовано дитяче свято «Я люблю FERREXPO!»

Педагогічний колектив Дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» організували ігровий квест та анімаційний флешмоб для дітлахів на майданчиках Парку культури і відпочинку.

Педагоги Центру дитячої та юнацької творчості провели майстер-класи із декоративно-ужиткового мистецтва – «Декоративні квіти», образотворче мистецтво (гурток «Палітра»), «В’язаний дивосвіт», організували заняття в мотузковому парку з пішохідного туризму. Вихованці ЦДЮТ – ансамбль «Каприз» – та ведучі привітали присутніх яскравою концертно-розважальною програмою з іграми і конкурсами.

Загальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіНа стадіоні «Юність» відбувся футбольний матч між збірною федерації футболу міста Горішні Плавні та збірною ветеранів ФК «Дніпро», який закінчився з рахунком 5:4 на користь гостей.

Увечері святкову концертну програму розпочати виступи кращих колективів сільських Будинків культури Кременчуцького й Козельщинського районів: солісти Новогалещинського сільського будинку культури, вокальний жіночий ансамбль «Мрія» Пришибської об’єднаної територіальної громади, солісти Пришибського будинку культури і дозвілля, вокальний ансамбль «Чураївна» с.Кобелячок, вокальний дует «Зорецвіт» Кияшківського будинку культури, вокальне тріо «Мальви» Дмитрівського будинку культури.

До привітань яскравими художніми номерами долучилися творчі колективи Палацу культури і творчості. Ведучі вечора – Алла Котовська, Дарина Рожанська, Ірина Колесніченко – створювали чудову дружню атмосферу свята.

Тепло зустріли горішньоплавнівці виступи гостей свята – шоу-гурту «Тріо-клас» та народної артистки України Катерини Бужинської з шоу-балетом «Амадос».

Завершилося святкове дійство яскравим феєрверком.

«    Липень 2017    »

Чи скористаєтеся ви пільгами на оздоровлення дітей літом 2017 року?

Так
Частково