Загальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

17.07.2017, 17:21

Загальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіУ переддень Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості 15 липня в місті Горішні Плавні відбулися святкові заходи для мешканців міста.

У міському Парку культури і відпочинку було організовано дитяче свято «Я люблю FERREXPO!»

Педагогічний колектив Дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» організували ігровий квест та анімаційний флешмоб для дітлахів на майданчиках Парку культури і відпочинку.

Педагоги Центру дитячої та юнацької творчості провели майстер-класи із декоративно-ужиткового мистецтва – «Декоративні квіти», образотворче мистецтво (гурток «Палітра»), «В’язаний дивосвіт», організували заняття в мотузковому парку з пішохідного туризму. Вихованці ЦДЮТ – ансамбль «Каприз» – та ведучі привітали присутніх яскравою концертно-розважальною програмою з іграми і конкурсами.

Загальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіНа стадіоні «Юність» відбувся футбольний матч між збірною федерації футболу міста Горішні Плавні та збірною ветеранів ФК «Дніпро», який закінчився з рахунком 5:4 на користь гостей.

Увечері святкову концертну програму розпочати виступи кращих колективів сільських Будинків культури Кременчуцького й Козельщинського районів: солісти Новогалещинського сільського будинку культури, вокальний жіночий ансамбль «Мрія» Пришибської об’єднаної територіальної громади, солісти Пришибського будинку культури і дозвілля, вокальний ансамбль «Чураївна» с.Кобелячок, вокальний дует «Зорецвіт» Кияшківського будинку культури, вокальне тріо «Мальви» Дмитрівського будинку культури.

До привітань яскравими художніми номерами долучилися творчі колективи Палацу культури і творчості. Ведучі вечора – Алла Котовська, Дарина Рожанська, Ірина Колесніченко – створювали чудову дружню атмосферу свята.

Тепло зустріли горішньоплавнівці виступи гостей свята – шоу-гурту «Тріо-клас» та народної артистки України Катерини Бужинської з шоу-балетом «Амадос».

Завершилося святкове дійство яскравим феєрверком.

Загальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіЗагальноміське святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловостіАрхів новин

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

Чи підписали ви вже декларацію з сімейним лікарем?

 
Уже підписав (-ла)
Вагаюся з ким
Піду пізніше
Немає гідних
Я проти новації