Вітання народного депутата України Костянтина Жеваго

14.07.2017, 09:00

Вітання народного депутата України Костянтина ЖевагоШановні працівники гірничо-збагачувального виробництва, металурги, дорогі ветерани галузі!

Прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості! Ця почесна професія об’єднує надійних людей, упевнених у своїх силах. За десятиліття професія гірника не стала легшою, проте зберегла своє значиме положення для всієї України. Гірничодобувна промисловість є однією з найбільших і найважливіших галузей нашої країни.

Думаючи про майбутнє, ваші традиції важливо зберігати й розвивати. Наш успіх – втілення масштабних інноваційних проектів, швидке введення сучасних, продуктивних і енергоефективних технологій. Ці кроки в найкоротші терміни підвищать можливості та конкурентоспроможність підприємства.

Бажаю нових досягнень та успіхів у вашій нелегкій, але благородній праці, доброго здоров’я, щастя, благополуччя вам і вашим близьким!

З повагою народний депутат України Костянтин Жеваго.

«    Листопад 2017    »