Форум-тренінг для представників ОСББ міста

19.05.2017, 11:18

Форум-тренінг для представників ОСББ містаУ малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради 18 травня відбувся форум-тренінг з теми «Громадський аудит та створення Фонду експлуатації та підтримки об’єкту після впровадження заходів у рамках співпраці з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» за участю першого заступника міського голови Олександра Чуприни, координатора проекту Галини Бут, спеціалістів департаменту житлово-комунального господарства – Наталії Рубан та Дмитра Кошари, голів правління ОСББ – Олександра Плахотника («Дніпряночка 80»), Наталії Андріюк («Стимул»), Романа Дубецького («Рубін 18»), Валентини Зайцевої («Добровольського 77»), членів функціональних груп ОСББ, директора ПП «ЕСКО-ЛТАВА» Артема Вірченка (підрядна організація), ЗМІ.

Голови ОСББ, учасники спільного Проекту ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ», прозвітували про впровадження мікропроектів станом  на 18.05.2017р., про досягнення і плани на майбутнє, обговорили важливі питання, що виникали в ході реалізації проектів.

Координатор проекту Галина Бут провела тренінг «Громадський аудит: від спільного планування – до спільної оцінки», де розкрила питання: чому громадський аудит є важливим; з якою метою він проводиться; хто і коли має проводити громадський аудит; методика проведення громадського аудиту; що робити після громадського аудиту; як використовувати його результати. Також Галина Бут висвітлила питання щодо необхідності створення Фонду експлуатації та підтримки об’єкту (ФЕТО) після впровадження мікропроекту.

Форум-тренінг для представників ОСББ містаФорум-тренінг для представників ОСББ міста

«    Вересень 2017    »