15.05.2017, 09:32

Депутати Горішньоплавнівської міської ради взяли участь у ІІ етапі Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області12 травня 12 представників депутатського корпусу Горішньоплавнівської міської ради взяли участь у ІІ етапі Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області, що проходить у рамках VI Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України.

Змагання проводяться з метою пропаганди здорового способу життя серед населення, залучення українців до занять фізичною культурою та спортом. Спартакіада передбачає 3 етапи змагань: І етап — міські та районні, ІІ етап — відбіркові змагання з волейболу та міні-футболу, ІІІ етап — фінальні змагання, які буде проведено на спортивних майданчиках міста Полтави.

Відбіркові змагання ІІ етапу спартакіади відбулися на спортивній базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка. Депутати Полтавщини змагалися хто кращий у волейболі та міні-футболі. У грі з волейболу взяли участь 6 команд:  Горішньоплавнівська міська рада, Кременчуцька міська рада, Кременчуцька районна рада, Козельщинська районна рада, Кобеляцька районна рада, Глобинська районна рада, які були поділені на 2 групи. Команда Горішньоплавнівської міської ради зіграла 2 гри у волейбол із  спортсменами Кобеляцької районної ради та  Кременчуцької міської ради, у ході яких здобула перемогу у грі з представниками Кременчука та вийшла у півфінал. За місце у фіналі поступилися Кременчуцькій районній раді.

Депутати Горішньоплавнівської міської ради взяли участь у ІІ етапі Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської областіУ грі з міні-футболу взяли участь команди: Горішньоплавнівська міська рада, Кременчуцька міська рада, Кременчуцька районна рада, Козельщинська районна рада, Кобеляцька районна рада, Новосанжарська районна рада. Депутати з Горішніх Плавнів боролися за вихід у півфінал із командами Козельщинської та Кобеляцької районних рад. У стиковій грі за місце у фіналі поступилися Новосанжарській районній раді.

Депутати Горішньоплавнівської міської ради візьмуть участь у фінальному етапі Спартакіади, що відбудеться 17 травня в м. Полтаві, з трьох видів спорту: шахи, шашки, настільний теніс.

Бажаємо їм успіхів та спортивної вдачі.

«    Липень 2017    »

Чи скористаєтеся ви пільгами на оздоровлення дітей літом 2017 року?

Так
Частково