У ДНЗ «Казка» за кошти міського бюджету облаштували 3 кімнати для миття посуду

12.05.2017, 08:09

У ДНЗ «Казка» за кошти міського бюджету облаштували 3 кімнати для миття посудуМіський голова Дмитро Биков у ході виїзної наради відвідав ДНЗ компенсуючого типу «Казка», де ознайомився з ходом робіт з капітального ремонту кімнат для миття посуду. Участь у нараді взяли заступник міського голови Надія Угнічева та в.о. обов’язки начальника відділу освіти Лілія Щербина.

Очільник міста поінформував, що в міському бюджеті на 2017 рік закладено кошти на капітальний ремонт та облаштування приміщень для миття посуду та туалетних кімнат у ДНЗ міста.

У ДНЗ «Казка» за кошти міського бюджету облаштували 3 кімнати для миття посудуУ дитячому садочку «Казка» сьогодні виконано комплексні капітальні ремонти у 3-х кімнатах для миття посуду, встановлено чудові нові меблі та мийки. Завідувач ДНЗ «Казка» Ірина Гартман прокоментувала: «Завдяки ремонту приміщень підвищено санітарно-гігієнічні норми: здійснено заміну трубопроводів та сантехніки, укладено кахель на стіни та підлогу, відремонтовано стелю, встановлено нові двері та оновлено інтер’єр приміщення.

«Важливо, щоб у наших маленьких містян естетичне виховання та почуття прекрасного формувалося з раннього дитинства», - зауважив міський голова. Дмитро Биков відзначив цю позитивну практику та висловив надію на проведення аналогічних ремонтних робіт у всіх ДНЗ міста упродовж 2017-2018 років.

«    Вересень 2017    »