Вітання народного депутата України К.В.Жеваго

14.04.2017, 09:04

Шановна громадо!

Вітання народного депутата України К.В.ЖевагоЩиросердно вітаю вас зі світлим та величним святом Христового Воскресіння!

У житті кожного Великдень – свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.

Від усього серця бажаю вам у цей день благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі.

Нехай переможний дух надії, радості, всепрощення й надалі супроводжує вас і вашу родину, надає сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Великодні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, дарують вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос воскрес!

З повагою народний депутат Костянтин Жеваго

«    Квітень 2017    »

Які із свят у нашому місті Вам запам’яталися найбільше?

День міста
День Перемоги
День Незалежності України
Зустріч олімпійців