У Горішніх Плавнях відбувся загальноміський легкоатлетичний забіг

13.04.2017, 10:05

У Горішніх Плавнях відбувся загальноміський легкоатлетичний забіг07 квітня вперше у місті Горішні Плавні з нагоди Міжнародного дня здоров’я за підтримки міського голови Дмитра Бикова відбувся загальноміський легкоатлетичний забіг, у якому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, професійних навчальних закладів, представники трудових колективів міста, аматори. Захід проводився відділом культури, спорту і туризму спільно з відділом у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики з метою популяризації спорту та залучення мешканців міста до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя.

На початку заходу міський голова привітав учасників забігу зі святом, відкрив змагання й побажав усім успіхів та вдалого фінішу.

У Горішніх Плавнях відбувся загальноміський легкоатлетичний забігУ загальноміському легкоатлетичному забігові усього взяли участь 350 мешканців міста. Дистанція пробігу склала 1 км. Траса пролягла по вулиці Конституції від кафе «Жара» до СЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Проведено 5 забігів, у яких кращими визначено:

1 забіг – Богдан Левченко (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, час 3,42 хвилина);

2 забіг – Сергій Горбань (ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, час 3,14 хвилин);

3 забіг – Денис Яременко (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, час 3,12 хвилин);

4 забіг – Микола Панібратець (ПрАТ «Полтавський ГЗК», РСЦ, час 3,38 хвилин);

5 забіг – Максим Самков (Комсомольський політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, час 3,06 хвилин).

У загальноміському легкоатлетичному забігові серед трудових колективів Горішніх Плавнів ІІ місце здобув представник органів місцевого самоврядування - перший заступник міського голови Олександр Чуприна.

За підсумками легкоатлетичного забігу визначено учасників з найкращими спортивними результатами. Найшвидшими бігунами було визнано: Максима Самкова (Комсомольський політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського) та  Дениса Яременка (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6). Під бурхливі оплески учасників забігу Дмитро Биков вручив юнакам пам’ятні кубки міського голови.

У вітальній промові очільник міста привітав переможців легкоатлетичного пробігу. Зауважив, що сьогоднішній спортивний захід стане чудовим початком гарної спортивної традиції в Горішньоплавнівській територіальній громаді з нагоди Міжнародного дня здоров’я. А по завершенню заходу за допомогою дрона (безпілотний літальний апарат) зробили колективне фото на згадку.

«    Жовтень 2017    »