Міський голова Дмитро Биков зустрівся з молодіжними лідерами

12.04.2017, 10:12

Міський голова Дмитро Биков зустрівся з молодіжними лідерами04 квітня відбулася зустріч міського голови Дмитра Бикова з представниками учнівського (студентського) самоврядування навчальних та професійно-технічних закладів м. Горішні Плавні.

На зустрічі також були присутні заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, начальник відділу освіти Ірина Шошина, представники адміністрації навчальних закладів, ЗМІ.

Зустріч очільника міста й молодіжних лідерів Горішніх Плавнів пройшла в теплій невимушеній атмосфері відкритого діалогу про сенс життя людини.

Міський голова Дмитро Биков зустрівся з молодіжними лідерамиДмитро Биков привітав молодь у стінах міської ради, поділився своїм баченням щасливої особистості, життєвими цінностями та пріоритетами. Зауважив, що сенс життя самодостатньої особистості міститься в самореалізації та постійному самовдосконаленні, щоденній кропіткій роботі над собою. Акцентував увагу юні на тому, що гарною опорою в житті стане вміння робити щось своїми руками, володіння кількома іноземними мовами. У ході діалогу його учасники високо оцінили визначну роль родини в житті кожного. Визначилися, що сьогодні дуже важливо дотримуватися здорового способу життя: активно займатися спортом, дотримуватися здорового харчування, слідкувати за здоров’ям. Очільник міста поцікавився майбутніми життєвими планами старшокласників, вибором професій, дав цінні поради, відзначив затребувані спеціальності: інженер-механік, енергетик, IT-спеціаліст, педагог, лікар, психолог, інші фахівці сфери послуг.

Учасники діалогу підсумували результат зустрічі – особистість повинна рости й розвиватися, створювати щось корисне для себе та суспільства, боротися за ідеали та мрії, долати перешкоди на шляху до них, постійно зростати над собою. А ще необхідно залишити після себе слід, зробити щось значиме для суспільства.

На завершення зустрічі міський голова Дмитро Биков побажав молоді наполегливості, терпіння, упевненості в собі, успіхів у навчанні та досягнення заповітної мети.

«    Грудень 2017    »