У Горішніх Плавнях із професійним святом привітали працівників ЖКГ

20.03.2017, 14:23

У Горішніх Плавнях із професійним святом привітали працівників ЖКГ17 березня з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в малій залі Палацу культури і творчості міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітали представників галузі з професійним святом.

У вітальній промові міський голова Дмитро Биков відзначив особливу роль комунальних служб у щоденному житті міста, подякував за тісну співпрацю, побажав міцного здоров’я, оптимізму, добробуту. За сумлінну працю, високий професіоналізм, якісне виконання посадових обов’язків, вагомі трудові здобутки та з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Дмитро Биков вручив відзнаки Полтавської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради кращим працівникам галузі.

До святкових привітань приєдналися перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заслужений працівник ЖКГ Сергій Супрун, директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк. На адресу людей, які присвятили себе роботі у сфері житлово-комунального господарства, звучали вітання та побажання наснаги, терпіння, подальшого розвитку галузі.

Святковий настрій присутнім створювали гарною концертною програмою творчі колективи Палацу культури і творчості.

«    Квітень 2017    »

Які із свят у нашому місті Вам запам’яталися найбільше?

День міста
День Перемоги
День Незалежності України
Зустріч олімпійців