У місті продовжується ямковий ремонт доріг із застосуванням технології «холодний асфальт»

14.03.2017, 10:26

У місті продовжується ямковий ремонт доріг із застосуванням технології «холодний асфальт»На центральних вулицях міста розпочато поточний ремонт проїжджої частини.

 

Міський голова Дмитро Биков прокоментував хід робіт: «Як тільки дозволили погодні умови, ми продовжили роботи з ямкового ремонту доріг міста за технологією холодного асфальтування. Для цього використовуємо якісну суміш «холодний асфальт» німецького виробництва». «Холодний асфальт» - це модифікована асфальтобетонна суміш, призначена для асфальтування невеликих ділянок і ямкового ремонту доріг. Проведення дорожніх робіт із використанням холодного асфальту можливе за несприятливих погодних умов, його використання не залежить від сезону та початку роботи асфальтових заводів.

 

Міський голова повідомив, що КП «СпецЕко» для ямкового ремонту міських доріг уже використано 5 тонн суміші, придбано ще 7 тонн. Ремонтні роботи ведуться на проїжджій частині проспекту Героїв Дніпра.

 

Дмитро Биков зауважив, що коли асфальтові заводи запрацюють – за технологією гарячого асфальтування буде продовжено поточний ремонт міських доріг та капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Гірників.

У місті продовжується ямковий ремонт доріг із застосуванням технології «холодний асфальт»У місті продовжується ямковий ремонт доріг із застосуванням технології «холодний асфальт»У місті продовжується ямковий ремонт доріг із застосуванням технології «холодний асфальт»Архів новин

«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Опитування

Які із свят у нашому місті Вам запам’яталися найбільше?

 
День міста
День Перемоги
День Незалежності України
Зустріч олімпійців
Фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST 2016»
День захисника України
Міжнародний день студентів
Відкриття Новорічної ялинки