Першість ДЮСШ №3 із загальної фізичної підготовки відділення веслування на байдарках і каное та вітрильного спорту

13.03.2017, 15:20

Першість ДЮСШ №3 із загальної фізичної підготовки відділення веслування на байдарках і каное та вітрильного спортуІз 09 по 11 березня 2017 року в м. Горішні Плавні на базі ДЮСШ №3 у спортивній залі №2 (вул. Конституції, 20) та на набережній пройшла першість ДЮСШ №3 із загальної фізичної підготовки відділення веслування на байдарках і каное та вітрильного спорту.

Змагання проводилися серед юнаків та дівчат у таких вікових групах: 1999-2000р.н., 2001-2002р.н., 2003-2004р.н. і 2005р.н та молодше.

Юнаки та дівчата 1999-2000р.н., 2001-2002р.н.  змагалися у таких видах:

тяга до грудей, жим лежачи, підтягування, віджимання, торкання лави за головою, крос;

спортсмени 2003-2004р.н.: тяга до грудей, жим лежачи, підтягування, віджимання, торкання лави за головою, стрибки через скакалку, крос;

наймолодша вікова група 2005р.н. та молодші: віджимання, прес із положення лежачи, біг, крос, стрибки через скакалку.

 

За результатами  змагань спортсмени  посіли такі місця:

1999-2000р.н.

Денисенко Данило – І місце (тренер-викладач Апшай М.І.)

Дерієнко Артем – ІІ місце (тренер-викладач Ханчевський Ю.М.)

Марценковський Олександр – ІІІ місце (тренер-викладач Васильєв В.В.)

 

2001-2002р.н.

Яременко Денис – І місце (тренер-викладач Підклада О.В.)

Костенко Артур – ІІ місце (тренер-викладач Апшай М.І.)

Хіміченко Микола – ІІІ місце (тренер-викладач Апшай М.І.)

 

Стремицька Альона – І місце (тренер-викладач Апшай М.І.)

Дегасюк Анна – ІІ місце (тренер-викладач Васильєв В.В.)

Качур Ольга – ІІІ місце (тренер-викладач Апшай М.І.)

 

2003-2004р.н.

Манько Данило – І місце (тренер-викладач Васильєв В.В.)

Іващенко Артем – ІІ місце (тренер-викладач Апшай М.І.)

Орлов Іван – ІІІ місце (тренер-викладач Підклада О.В.)

 

Прокопенко Вероніка – І місце (тренер-викладач Підклада О.В.)

 

2005р.н. та молодші

Ромась Ростислав – І місце (тренер-викладач Ханчевський Ю.М.)

Бріжіцький Данило – ІІ місце (тренер-викладач Підклада О.В.)

Колнер Денис – ІІІ місце (тренер-викладач Ханчевський Ю.М.)

 

Скляр Еліна – І місце (тренер-викладач Підклада О.В.)

Антонова Карина – ІІ місце (тренер-викладач Апшай М.І.)

Іващенко Олександра – ІІІ місце (тренер-викладач Апшай М.І.)

 

Переможці змагань нагороджені грамотами ДЮСШ №3. Усі учасники були нагороджені солодкими призами. Колектив спортивної школи зичить всім спортсменам успіхів та натхнення для наступних перемог!

Першість ДЮСШ №3 із загальної фізичної підготовки відділення веслування на байдарках і каное та вітрильного спортуПершість ДЮСШ №3 із загальної фізичної підготовки відділення веслування на байдарках і каное та вітрильного спорту



Архів новин

«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Опитування

Які із свят у нашому місті Вам запам’яталися найбільше?

 
День міста
День Перемоги
День Незалежності України
Зустріч олімпійців
Фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST 2016»
День захисника України
Міжнародний день студентів
Відкриття Новорічної ялинки