У Горішніх Плавнях застосовуються технології з берегоукріплення габіонами

13.03.2017, 11:29

У Горішніх Плавнях застосовуються технології з берегоукріплення габіонамиДнями міський голова Дмитро Биков перевірив хід виконання робіт з підготовки берегової лінії до облаштування міського пляжу.

 

Міський голова пояснив, що даний проект є масштабним. У минулому році восени виконано ряд важливих попередніх робіт з очищення берегової лінії від сміття, очерету, коріння, мулу, розпочато намив чистого річкового піску. Сьогодні тут активно проводиться берегоукріплення габіонами. Слово «габіон» з французької мови перекладається «кошик з камінням». Це сітчаста оцинкована коробчата конструкція, заповнена гранітними глибами. Граніт  для габіонів доставлено з місцевого Рижівського гранітного кар’єру. 

 

Дмитро Биков зауважив, що технологія берегоукріплення габіонами є екологічно безпечною та відомою європейською практикою. Габіонні конструкції вигідно відрізняються від бетонних та залізобетонних, їх ефективність з часом не зменшується. За допомогою габіонів можна надати та зберегти відповідну форму берегової лінії. Берегоукріплення буде застосовано в районі майбутнього дитячого пляжу та неподалік прокатної станції для організації цивілізованої стоянки та швартування маломірних суден.

У Горішніх Плавнях застосовуються технології з берегоукріплення габіонамиУ Горішніх Плавнях застосовуються технології з берегоукріплення габіонамиУ Горішніх Плавнях застосовуються технології з берегоукріплення габіонамиУ Горішніх Плавнях застосовуються технології з берегоукріплення габіонамиУ Горішніх Плавнях застосовуються технології з берегоукріплення габіонамиАрхів новин

«    Квітень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

На вашу думку, чи достатньо поінформовані містяни про культурні та соціально-економічні події з життя міста?

 
дуже добре
добре
задовільно
незадовільно
важко відповісти