Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформує

20.02.2018, 11:16

Ігри Нескорених

 

У рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 р. № 347 щодо забезпечення підготовки збірної команди України до участі у 2017 році в міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених» серед військовослужбовців і ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час виконання службових обов’язків, українська збірна Ігор Нескорених взяла участь у міжнародних Іграх Нескорених, що відбулися 23–30 вересня 2017 року у м. Торонто (Канада).

 Протягом 2018 році Україна вдруге змагатиметься на цих міжнародних змаганнях: п’ятнадцять учасників нашої збірної представлятимуть Україну на міжнародних Іграх нескорених, що пройдуть 20–27 жовтня у Сіднеї (Австралія).

В  Іграх Нескорених, окрім України, приймають участь: Австралія, Афганістан, Великобританія, Грузія, Данія, Естонія, Йорданія, Ірак, Італія, Канада, Нідерланди, Німеччина, Нова Зеландія, Польща, Румунія, США та Франція.

Країни–учасниці Ігор Нескорених 2018 року приймуть участь у таких дисциплінах: атлетика, баскетбол у візках, велоспорт на шосе, веслування на тренажерах, вітрильний спорт, волейбол сидячи, екстремальне керування від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, плавання, регата, регбі у візках, стрільба з луку.

 

Графік відбору в Іграх Нескорених в 2018 році

 

ДАТА

ЕТАПИ ВІДБОРУ

01.01 – 25.02.2018

Збір заявок на відкриті спортивні тестування

10 березня 2018

Спортивне тестування у Львові

17 березня 2018

Спортивне тестування у Одесі

24 березня 2018

Спортивне тестування у Києві

12 – 13 травня 2018

Національні Ігри Нескорених у Києві

14 – 31 травня 2018

Засідання Комісії по відбору атлетів на Національні Ігри Нескорених 2018

 

Збір заявок на відкриті спортивні тестування триватиме з 01 січня по 25 лютого 2018 року.

Реєстрація заявки на відкриті спортивні тестування є обов’язковою для всіх бажаючих із числа військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час виконання службових обов’язків, стати членами збірної у Іграх Нескорених та є доступною за посиланням https://invitusgames.in.ua./become-a-sportsman.

 

 

 

Військовий комісар Горішньоплавнівського

об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                                                                                                  Е.М. МАРЧЕНКО

 


 

У Горішньоплавнівському ОМВК введено в дію новий графік роботи 


   Відповідно до наказу командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 22.12.2017 р. № 652 «Про організацію службової діяльності в Командуванні Сухопутних військ Збройних Сил України у 2018 році», розпорядження ТВО командира військової частини А 4583 від 13.01.2018 р. №502/2/8/38, розпорядження військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату від 15.01.2018 р. № 9/14 та наказу військового комісара Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату від 15.01.2018 р. № 15 із 16 січня 2018 року в Горішньоплавнівському ОМВК введено в дію новий графік роботи:

Початок робочого дня о 09.00 год.

Кінець робочого дня о 18.00 год.

Обідня перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

Вихідні дні – субота, неділя.

 

 


22.01.2018, 16:10

 

 


 

 

Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформує Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформує

 


 

 

Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформуєГорішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформує

 


ВІЙСЬКОВИЙ КОЛЕДЖ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ

ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

 

Детальніше

 


 

Нові підходи у роботі військових комісаріатів

 

Детальніше

 


 

Перші 64-ри призовники відправилися сьогодні
з Полтавського обласного збірного пункту набувати військових навиків.

Детальніше

 


 

Інструкторсько-методичне заняття з військовозобов’язаними

Детальніше

 


 

ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ

на військову службу до

Високомобільних десантних військ Збройних Сил України

 

Детальніше...


 

Військова служба за контрактом

 

Детальніше...


ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОВОДЯТЬ

відбір на військову службу за контрактом до

30-ї окремої гвардійська механізована Новоград-Волинська Рівненська бригади

Детальніше...

 

 

 

 Про призов громадян на строкову військову службу у серпні 2017 року


 


 

 

 

 З  В  Е  Р  Н  Е  Н  Н  Я 


військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату до офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри і перебувають на обліку військових комісаріатах Полтавської області

Детальніше...

 


 

12 травня проведене відкрите засідання Чутівської районної призовної комісії за участю  керівництва області та військового комісаріату.

 

Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформує  В Полтавській області продовжується весняна призовна компанія 2017 року.  

  З понад 9-ти тисяч призовників призовним комісіями області відповідно до завдання, визначеного розпорядженням Кабінету Міністрів України (№185-р від 22.03.2017) необхідно призвати - 545 чол. На сьогодні вже 475 громадян віком з 20 до 27 років призвані на строкову військову службу та стали до лав Збройних Сил  та Національної гвардії України. 

  Виконання планового завдання з призову перебуває на постійному контролі у голови обласної призовної комісії - заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Пругла, який звернув увагу на важливість 100% виконання завдання та заслухав голів призовних комісій Карлівського, Гадяцького та інших районів.

Детальніше...

 


 

1 ОКРЕМА ГВАРДІЙСЬКА ТАНКОВА БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ» Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформує

 

  Військова частина сформована в 1997 році на базі 292 гвардійського танкового полку та 280 танкового полку.

  Під час Другої світової війни частині було присвоєно почесне найменування “Новгородська”.

В 2014 році бригада виконувала бойові завдання в Луганському та Донецькому аеропортах, вела бої в населених пунктах Хрящувате, Весела Тарасівка, Красний Яр, Весела Гора, Щастя, Піски, Стара Гнатівка, Краснівка, Мар’їнка, Затишне, Новий Айдар.

  Державними та відомчими нагородами нагороджено: 55 офіцерів та 239 сержантів і солдат, командиру танкового батальйону майору МЕЖЕВІКІНУ Є.М. присвоєно звання Герой України

 

 

 

 

Детальніше...

 

 

Законодавцем підвищено мотиваційні чинники та соціальні гарантії для військовозобов’язаних, що проходять службу у військовому резерві

 

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 р. № 1769-VIII внесено зміни до Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та Кодексу законів про працю України, відповідно до яких було підвищено мотиваційні чинники та соціальні гарантії для військовозобов’язаних, що проходять службу у військовому резерві, у тому числі, фінансового характеру, а саме:

Детальніше...


 

Урочиста відправка 200-ти призовників з обласного збірного пункту 25 квітня 2017 року

 

Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформує- «Сьогодні на військову службу призиваються, найкращі, якщо ви стоїте в цьому строю, значить Ви фізично загартовані,  у вас високі морально-ділові якості,  і саме головне Ви бажаєте проходити військову службу і ми це у Вас цінуємо»-, зазначив у вступній промові заступник військового комісара по роботі з особовим складом підполковник Едуард Бородай.

Детальніше... 


Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформує1-ша окрема гвардійська танкова бригада (1 ОТБр, в/ч А1688) 

 

1-ша окрема гвардійська танкова бригада (1 ОТБр, в/ч А1688) окрема танкова бригада у складі Сухопутних військ Збройних сил України, що є складовою частиною танкових військ України. За організаційно-штатною структурою входить до складу ОК «Північ» СВ ЗСУ України

Детальніше...


 

Наказ

 

військового комісара Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату (по стройовій частині) "Про черговий призов громадян на строкову військову службу"

Детальніше...


Ними пишається Україна

 

Неоголошена російська війна проти України триває вже більше 1000 днів. За цей час наша держава втратила своїх кращих синів, але в той самий час – народила нових справжніх Героїв. У кожного з них своя історія. Вони живуть в різних куточках України, на когось вдома чекають діти, а хтось іще неодружений; когось мобілізували, а хтось все життя присвятив армії. Але усі вони не шкодують ні власних сил, ні свого здоров’я у бою за єдність нашої держави. Саме про них і піде мова.

Детальніше...


Соціальні стипендії учасникам АТО та їх дітям


З 01 січня 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів.

Детальніше...


Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України на посадах осіб офіцерського складу.


Військова служба за контрактом – гарантія безпеки держави!

 

Суспільно-політична ситуація на сході України залишається гострою. Протягом останніх трьох років там ведеться антитерористична операція, успіх якої багато в чому залежить від добре організованої кадрової політики у Збройних Силах України. 

Детальніше...

 


П Р А В И Л А

військового обліку призовників і військовозобов’язаних

 

1. Призовники і військовозобов’язані повинні:

перебувати на військовому обліку за місцем проживання у районних (міських) військових комісаріатах, за місцем роботи (навчання) на підприємствах, в установах, організаціях, виконавчих комітетах сільських, селищних та міських рад, а також у разі тимчасового вибуття за межі України за місцем консульського обліку в дипломатичних установах України

Детальніше...

 


ВІЙСЬКОВИЙ

КОЛЕДЖ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ 

Військового інституту телекомунікацій та інформатизації 

ОГОЛОШУЄ НАБІР НА 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти «молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України за спеціальностями:

Детальніше...

 


 

Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформуєВ Україні стартує призов громадян на строкову військову службу. Більш детально про осінній 2016 нам розповів військовий комісар Комсомольського районного військового комісаріату підполковник Едуард Марченко.
 

Детальніше...


Виважений чоловічий крок у доросле життя

  

Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформуєОсь і закінчився весняний 2016 року призов на строкову військову службу, останній день якого залишив у пам’яті військовослужбовців та цивільних працівників Комсомольського районного військового комісаріату почуття гордості, поваги та вдячності до матері за виховання сина.

30 червня 2016 року до прикордонних військ відбув Пасанецький Олександр Васильович, який щойно закінчив Професійний будівельний ліцей нашого міста. На запитання працівників військкомату, чи бажає він служити в армії, хлопець із сумом відповів, що дуже хоче, але швидко, мабуть, нічого не вийде, адже йому ще не виповнилося 20 років. Тому, по прибуттю додому, буде готуватися до вступу на військову службу за контрактом. Але все-таки, йому було б цікавіше пройти спочатку строкову військову службу.

Саме цього дня ще тривав набір на строкову військову службу до прикордонних військ. Почувши цю пропозицію, Олександр одразу зателефонував до матері Марії Василівни, щоб оголосити про своє свідоме рішення – стати військовослужбовцем та отримати її материнську згоду на службу в армії. Після телефонної розмови начальника відділення комплектування з матір’ю призовника та отриманої від неї згоди, працівники військкомату оперативно зібрали необхідний пакет документів, і вже по обіді хлопець був доставлений на збірний пункт Полтавського обласного військового комісаріату, де пройшов контрольний медичний огляд і о 17.00 виїхав поїздом до Львова.

Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформуєОсобисте спілкування з матір’ю Олександра дало можливість працівникам відчути її гордість за виважений чоловічий крок сина у доросле життя, повагу до його рішень, безмірну материнську любов. Жінка виховувала двох дітей самотужки. Їхній батько загинув у 2005 році, саме тоді, коли хлопцеві був потрібен чоловічий приклад та підтримка. І тому фундаментом у житті та взірцем довготерпіння, мужності, розуміння почуття обов’язку, стійких сімейних цінностей стала для Сашка його мама.

Як розповіла Марія Василівна, Олександру дуже пасує військова форма, він задоволений своєю службою, щовечора спілкується з нею по телефону, знайшов нових друзів, можливо, стане кінологом, мріє про кар’єру військового, незабаром буде приймати військову присягу на вірність Українському народові. На своїй сторінці сайту «ВК» він пише: «И всё-таки служба в армии – это круто. Я принял правильное решение!», «Защищать Родину – благородное дело, заниматься которым могут лишь сильнейшие».

Хочеться побажати Олександрові та його родині мирного неба, здоров’я, здійснення мрій, благополуччя на довгі роки.

 

 

 Військовий комісар Комсомольського РВК підполковник Е.М.Марченко


 

Гідна зарплата від 7 000 гривень

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

Детальніше...


Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформуєДорожня карта

для громадян України,

що виявили бажання проходити

військову службу за контрактом

на посадах рядового, сержантського

і старшинського складу

Збройних Сил України 

 

 

 

 

Завантажити dorozhnya-karta-koms-rvk_kontrakt.doc [81,5 Kb]  • Запрошуємо на військову службу за контрактом! Завантажити [34,5 Kb]
  • День відкритих дверей у 179 об’єднаному навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України  Завантажити [9,41 Mb]
  • В Україні завершується призов-2016  Завантажити [75,5 Kb]
  • Військкомати запрошують на військову службу за контрактом  Завантажити [60,5 Kb]


АЛГОРИТМ дій громадянина, який виявив бажання проходити військову службу за контрактом в Збройних Силах України

Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат інформує
Архів новин

«    Квітень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

На вашу думку, чи достатньо поінформовані містяни про культурні та соціально-економічні події з життя міста?

 
дуже добре
добре
задовільно
незадовільно
важко відповісти