Інвестиційна пропозиція

Шановні підприємці!

Український фонд підтримки підприємництва проводить конкурс за програмою «Мікрокредитування суб'єктів малого підприємництва».

Мікрокредити надаються на поворотній основі, за умови забезпечення виконання зобов’язання щодо їх повернення та сплати відсотків за користування коштами на рівні 1,5 облікової ставки Національного банку України, яка діє на дату укладення договору про мікрокредитування в розмірі:
- від 50000 до 100000 гривень – на строк до одного року;
- від 100001 до 250000 гривень – на строк до трьох років з відстроченням повернення основної суми зобов’язання до одного року.

Докладніше про умови проведення та участі у конкурсі можна ознайомитися на сайті Фонду www.ufpp.gov.ua.

Документи приймаються за адресою: м.Київ, вул. Арсенальна, 9/11, к.311(пн-пт: 09.00-17.00). Телефон для довідок: 044-502-11-48.

Строк подачі заявок не пізніше 02.11.2012 року.

 


ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу на залучення приватних інвестицій у будівництво розважального комплексу на розі вулиць Набережна та Миру

 

Умови проведення конкурсу по залученню приватного інвестора у будівництво розважального комплексу на розі вулиць Набережна та Миру (далі - об'єкт):

1.1.      До участі у конкурсі допускаються громадяни України та іноземних держав, юридичні особи України та іноземних держав, які подали наступний пакет документів:
- заява на участь у конкурсі;
- інвестиційна пропозиція;
а) для учасників конкурсу, які є юридичними особами:
- копії установчих документів;
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
- відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу у відповідності з вимогами Положень (стандартів) бухгалтерського обліку;
б) для учасників конкурсу, які є фізичними особами:
- копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
- свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця;
- звіт платника єдиного податку або декларацію про доходи за останній звітний період.
1.2. Переможцем конкурсу визнається учасник конкурсу, який при виконанні усіх істотних умов залучення приватних інвестицій у будівництво об'єкта запропонував найбільшу суму інвестицій.
У разі надходження лише однієї пропозиції, яка відповідає умовам конкурсу, конкурсна комісія має право прийняти рішення про укладення інвестиційного договору з учасником конкурсу, який подав цю пропозицію.

Істотні умови залучення приватних інвестицій у будівництво гаражного боксу:

 1. Здійснення будівництва об'єкта відповідно до проекту, розробленого та затвердженого у порядку, встановленому чинним законодавством України. Проект має відповідати існуючій Концепції розвитку прибережної зони м. Комсомольська.
 2. Здійснення фінансування будівництва об'єкта в обсязі 100 % кошторисної вартості будівництва.
 3. Здійснення інвестором:
  • технічного та авторського нагляду під час здійснення будівництва (власними силами або залученими на договірних засадах суб'єктами господарювання);
  • контролю за відповідністю виконуваних будівельно-монтажних робіт проектній документації, державним будівельним нормам та іншим нормативним документам, вартісних показників будівництва;
  • приймання будівельно-монтажних робіт;
  • організаційних заходів та фінансування витрат, пов'язаних з введенням в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта;
  • передачі відповідним експлуатуючим організаціям зовнішніх інженерних мереж після введення об'єкта в експлуатацію.
 4. Будівництво або розміщення на території об'єкта громадської вбиральні.
 5. Здійснення благоустрою прилеглої території та території, розташованої між об'єктом та р. Дніпро, з облаштуванням на останній дитячого майданчика з ігровими формами та/або атракціонами.
 6. Улаштування зовнішнього вуличного освітлення вул. Миру від
  вул. Набережна до р. Дніпро.
 7. Відновлення фонтанчика з питною водою, розташованого поруч із земельною ділянкою.
 8. Збереження права комунальної власності на земельну ділянку.
 9. Закінчення будівництва об'єкта та введення його в експлуатацію не пізніше 01.09.2013.

Документи на конкурс приймаються до 17-00 24.10.2012 за адресою:
м. Комсомольськ, вул. Миру, 15, комунальне підприємство готель «Славутич». Довідки можна отримати за телефоном: 2-29-33, 067-466-93-17.
Конкурс буде проведено 29.10.2012 о 15-00 за адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 15, комунальне підприємство готель «Славутич».

 


Шановні підприємці!

Європейський Реєстр інноваційно-інвестиційних технологій, проектів пропонує Вам зареєструвати свою продукцію в Реєстрі конкурентоздатної продукції з метою її просування на міжнародні ринки. У разі зацікавленості потрібно заповнити електронну форму на сайті ЄРІІП www.eriip.com в розділі „Реестры ЕРИИП” на сторінці „Реестр высококонкурентной продукции” або надіслати форму за поштовою адресою ЄРІІП (03087, м.Київ, а/с 27).
Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: виконком Комсомольської міської ради, каб.205 (тел.: 21773).


Полтавський регіональний центр з інвестицій та розвитку
надає наступні інвестиційні пропозиції:

Пропозиція №1.

Німецька консалтингова фірма пропонує експортне кредитування від 6 до 8% річних під інвестиційні проекти наступного спрямування: - виробництво піноскла; - пакувальні лінії; - лінії по переробці м’ясних відходів; - біогазові установки; - переробка автомобільної гуми; - виробництво солода; - лінії по виробництву молоко продукції; - спалення відходів; - приміщення для зберігання овочів; - виробництво крохмалю; - флоатскло; - ковбасні оболонки; - птахівництво; - виробництво мінеральної вати; - свинокомплекси.

Умови отримання фінансування: - наявність власного капіталу 30-40%; - бізнес план на російській і англійській мовах; - баланси підприємства за останні 3 роки.

Пропозиція №2.

Пропозиції від польських фірм.

 • Фірма шукає на українському ринку виробників ріпакової олії. На даний час фірма зацікавлена купівлею ріпакової олії в цистернах і пляшках (5л/10л).
 • Фірма займається імпортом та дистрибуцією металургійних виробів.

На польсько-українському кордоні компанія має термінал довжиною 1км, який спеціалізується на переведенні широкої колії S-11 на вузьку колію S-47n, компанія має також склад. Послугами компанії користувалися фірми, які імпортують сталь з металургійних заводів як: Алчевськ, Ілліч, Северсталь, Макіївка. Додатково на території компанії функціонує завод металевих конструкцій, що дає можливість виробляти сталеві конструкції для різних галузей промисловості, а також обробляти сталь (нарізка металу в рулонах на листи, випалювання елементів паяльною машиною CNC). Розташування об'єкту дозволяє створювати дистрибуційну базу, яка орієнтується на держави зх. Європи та Польщі. Компанія шукаємо інвестора для продажу своєї нерухомості, оренди або налагодження співробітництва.

 • Фірма бажає налагодити співробітництво з виробниками готового одягу в Україні (куртки, брюки, зимовий верхній одяг тощо).

Пропозиція №3.

Фірма «Сіменс Вінд Пауер», що розташована в Данії зацікавлена в співпраці з підприємствами України. Представники фірми зазначають, що основною умовою співробітництва є повна відповідність української продукції технічним та комерційним вимогам, які наводяться у каталозі продукції в закупівлі якої зацікавлена фірма (каталог продукції на англійській мові).

Фірма, зокрема зацікавлена в наступних категоріях продукції:

 • башти та внутрішні складові; - електричне обладнання; - вироби зі сталі; - заготовки та литі елементи; - механічні частини.

Пропозиція №4.

Ізраїльська компанія пропонує: «Будівництво агропромислового виробничого комплексу з розведення великої рогатої худоби» на території Полтавщини.

 • Напрям: розведення великої рогатої худоби молочного спрямування. Нове будівництво.
 • Характеристика продукту за проектом: сире молоко.
 • Основні ринки збуту продукції за проектом: підприємства з переробки молока.
 • Строк реалізації проекту: початок реалізації – до початку експлуатації об’єкту 12 місяців, строк виходу на проектну потужність – 25 місяців.
 • Землі під пасовища – не менше 2000 га.
 • Наявність підтримки місцевої влади.
 • Фінансові показники: загальна вартість проекту розвитку – 10-20 млн. ЄВРО в залежності від обсягів реалізації; джерела й умови фінансування проекту – власні кошти та активи – не менше 15% від загальної вартості проекту, залучені кошти – до 85% (обладнання, послуги, оновлення поголів’я).
 • Строк окупності проекту: 5-7 років.
 • Екологічний ефект: планується замкнутий цикл виробництва з мінімальним впливом на навколишнє природне середовище.
 • Соціальний ефект: кількість задіяних робочих місць – 90, у тому числі створених додатково – 90. Конкурентний рівень заробітної плати. Соціальні гарантії працівникам. Забезпечення професійного навчання персоналу.

За більш детальною інформацією можна звертатися:

 • Виконком Комсомольської міської ради, кабінет 205, головний спеціаліст з питань інвестицій Шеремет С.О., тел.: 21773
 • Полтавський регіональний центр з інвестицій та розвитку (36014, м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, к.234-235, тел.: 066-816-52-09, E-mail: leta.dima@gmail.com).

Архів новин

«    Квітень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

На вашу думку, чи достатньо поінформовані містяни про культурні та соціально-економічні події з життя міста?

 
дуже добре
добре
задовільно
незадовільно
важко відповісти