Депутатами міської ради

Графік

прийому виборців

депутатами Горішньоплавнівської міської ради

Полтавської області сьомого скликання

на І квартал 2017 року

 

 

п/п

ПІБ депутата

Дні та час прийому

Місце проведення прийому

1.

Байдак Валерій Васильович

03.01.2017

20.02.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

2.

Барсков Костянтин Юрійович

16.01.2017

06.02.2017

06.03.2017

з 17-00 до 19-00

Громадська приймальня партії «БПП «Солідарність» по вул. Гірників, 2

3.

Басок Руслан Володимирович

04.01.2017

21.02.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

4.

Бреус Олександр Миколайович

05.01.2017

24.02.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

5.

Бучок Валерій Васильович

10.01.2017

23.02.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

6.

Величко Ольга Володимирівна

24.01.2017

21.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

7.

Вінівітін Дмитро Вікторович

11.01.2017

22.02.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

8.

Волошин Валерій Миколайович

16.01.2017

27.02.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

9.

Гаврильченко Павло Петрович

17.01.2017

28.02.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

10.

Гаврилюк Артем Сергійович

23.01.2017

02.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

11.

Григор’єва Ірина Павлівна

18.01.2017

09.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

12.

Диниско Вікторія Вікторівна

20.01.2017

06.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

13.

Дорота Сергій Станіславович

Щовівторка

з 15-00 до 17-00

Міська рада, каб.208

 

14.

Д’яченко Віктор Анатолійович

26.01.2017

03.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

15.

Зінченко Тарас Михайлович

 

25.01.2017

22.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

16.

Каверзнєва Ріта Олексіївна

 

30.01.2017

13.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

17.

Карпець Неля Ростиславівна

 

11.01.2017

08.02.2017

01.03.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб. 221

18.

Кучер Петро Володимирович

 

31.01.2017

16.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

19.

Лисенко Руслан Віталійович

 

13.02.2017

14.03.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб.206

 

20.

Лотоус Віктор Вікторович

 

13.02.2017

13.03.2017

з 18-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

21.

Марченко Ростислав Григорович

 

02.02.2017

15.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

22.

Нестеренко Світлана Григорівна

 

25.01.2017

22.02.2017

22.03.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб. 106

23.

Огуй Валерій Григорович

05.01.2017

31.03.2017

з 18-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

24.

Орлов Сергій Вікторович

 

03.02.2017

17.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

25.

Павлиш Олександр Сергійович

 

06.02.2017

20.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

26.

Плескач Олександр Олексійович

 

07.02.2017

24.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

27.

Рубан Володимир Миколайович

 

26.01.2017

23.02.2017

30.03.2017

з 17-00 до 19-00

 

Міська рада, каб. 122

28.

Рященко Олександр Олександрович

 

08.02.2017

27.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

29.

Сергачова Валентина Дмитрівна

 

09.02.2017

28.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

30.

Соколенко Андрій Миколайович

 

10.02.2017

30.03.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

31.

Сорока Олег Леонідович

 

15.02.2017

29.03.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб.206

 

32.

Усатенко Віра Миколаївна

 

30.01.2017

20.02.2017

27.03.2017

з 17-00 до 19-00

ЗОШ №6, каб. 104

33.

Школовий Ігор Вікторович

 

17.02.2017

31.03.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб.206

 

34.

Штейка Олександр Леонідович

 

25.01.2017

01.02.2017

08.02.2017

01.03.2017

з 15-00 до 18-00

Громадська приймальня партії «БПП «Солідарність» по вул. Гірників, 2

 

 

ГРАФІК

прийому виборців

депутатами Горішньоплавнівської міської ради

Полтавської області сьомого скликання

на ІІ квартал 2017 року

 

п/п

ПІБ депутата

Дні та час прийому

Місце проведення прийому

1.

Байдак Валерій Васильович

03.04.2017

17.05.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

2.

Барсков Костянтин Юрійович

03.04.2017

15.05.2017

12.06.2017

з 17-00 до 19-00

Громадська приймальня партії «БПП «Солідарність» по вул. Гірників, 2

3.

Басок Руслан Володимирович

04.04.2017

19.05.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

4.

Бреус Олександр Миколайович

05.04.2017

22.05.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

5.

Бучок Валерій Васильович

21.04.2017

24.05.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

6.

Величко Ольга Володимирівна

18.04.2017

23.05.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

7.

Вінівітін Дмитро Вікторович

06.04.2017

29.05.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

8.

Волошин Валерій Миколайович

11.04.2017

26.05.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

9.

Гаврильченко Павло Петрович

12.04.2017

23.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

10.

Гаврилюк Артем Сергійович

10.04.2017

31.05.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

11.

Григор’єва Ірина Павлівна

05.04.2017

10.05.2017

07.06.2017

з 17-30 до 19-00

Приміщення ОСН «Тріада-21»

по вул.Горького, 55

12.

Диниско Вікторія Вікторівна

07.04.2017

01.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

13.

Дорота Сергій Станіславович

Щовівторка

з 15-00 до 17-00

 

Міська рада, каб.208

 

14.

Д’яченко Віктор Анатолійович

20.04.2017

07.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

15.

Зінченко Тарас Михайлович

 

24.04.2017

02.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 16.

Каверзнєва Ріта Олексіївна

 

27.04.2017

08.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 17.

Карпець Неля Ростиславівна

 

11.04.2017

10.05.2017

14.06.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб. 221

 18.

Кучер Петро Володимирович

 

19.04.2017

17.05.2017

14.06.2017

з 17-00 до 19-00

Громадська приймальня об’єднання

«Самопоміч» по

вул. Миру, 8, кімн. 5

 19.

Лисенко Руслан Віталійович

 

11.04.2017

15.06.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб.206

 

 20.

Лотоус Віктор Вікторович

 

10.04.2017

12.06.2017

з 18-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 21.

Марченко Ростислав Григорович

 

25.04.2017

30.05.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 22.

Нестеренко Світлана Григорівна

 

26.04.2017

24.05.2017

21.06.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб. 106

 23.

Огуй Валерій Григорович

03.05.2017

19.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 24.

Орлов Сергій Вікторович

 

15.05.2017

20.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 25.

Павлиш Олександр Сергійович

 

05.05.2017

21.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 26.

Плескач Олександр Олексійович

 

10.05.2017

22.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 27.

Рубан Володимир Миколайович

 

27.04.2017

25.05.2017

29.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб. 122

 28.

Рященко Олександр Олександрович

 

04.05.2017

13.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 29.

Сергачова Валентина Дмитрівна

 

12.05.2017

26.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 30.

Соколенко Андрій Миколайович

 

16.05.2017

30.06.2017

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.206

 

 31.

Сорока Олег Леонідович

 

19.04.2017

12.06.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб.206

 

 32.

Усатенко Віра Миколаївна

 

24.04.2017

29.05.2017

26.06.2017

з 17-00 до 19-00

ЗОШ №6, каб. 104

 33.

Школовий Ігор Вікторович

 

15.05.2017

22.06.2017

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб.206

 

 34.

Штейка Олександр Леонідович

 

05.04.2017

03.05.2017

07.06.2017

з 15-00 до 18-00

Громадська приймальня партії «БПП «Солідарність» по вул. Гірників, 2

 


Архів новин

«    Червень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

Чи ознайомлені Ви з діяльністю органів місцевого самоврядування щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку?

 
Так
Частково
Ні